Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Torpil Deniz İnşaat

Torpil Deniz İnşaat

 

Şirketimiz 1960 yılında TAHİR TORPİL şahıs firması olarak Türkiye’nin çeşitli yerlerinde nehir, dere köprüleri, temel kazıkları çakımı, denizde iskele, rıhtım, dolfin, su altı deşarj kazıkları çakımı, deniz yapıları, gemi inşa kazıkları, inşaat ve taahhüt işlerinde müteahhitlik, taşeronluk hizmetleri vermeye başlamıştır. Bu hizmetlerin çoğu özel , resmi müteahhitlik ve taşeronluk hizmetleri olarak 04.11.1988 tarihine kadar devam etmiştir.

Bu tarihten itibaren çalışmalar yine Tahir Torpil’in kurucusu ve ortağı bulunduğu Hasan Torpil, Hüseyin Torpil, Recep Torpil, ortaklığı ile aile şirketi olarak kurulan şimdiki TORPİL DENİZ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adı altında devam etmektedir.

Şirketimiz faaliyetlerini, çalışma sahalarını, iş imkanlarını, ekip ve ekipmanlarını, teknolojinin gereklerini kullanarak her geçen gün geliştirerek Resmi ve Özel işlerde müteahhitlik, taşeronluk, hizmetlerini Yurt içi ve Yurt dışında sürdürmektedir.

Bizler ve şirketimiz çalışanları engin tecrübe ve bilgi birikimlerimiz ile sizlere hizmetler vermekten mutluluk duyacağız.